KADRA

DR N. MED. MARIA KUSZ - ENDOKRYNOLOG

LEK. DENT. MONIKA KONIECZNA-KOWALCZYK - STOMATOLOGIA ZACHOWAWCZA, PROTETYKA, ENDODONCJA

Lekarz stomatolog z wieloletnim, ogromnym doświadczeniem zawodowym. Stomatologia to Jej pasja, zadowolenie pacjenta to priorytet w Jej pracy.
Oferuje wszystkim Pacjentom wysoką jakość leczenia, uwagę dla ich potrzeb, problemów i oczekiwań. Ciepła i serdeczna atmosfera spotka Państwa, na każdej wizycie u Pani Doktor. Mówi otwarcie o możliwościach i ograniczeniach leczenia, udziela kompetentnych porad od pierwszej wizyty do zakończenia leczenia. Specjalizuje się w stomatologii zachowawczej, estetycznej i protetyce. Nową dziedziną zainteresowania i szkoleń Pani Doktor jest leczenie chorób okluzyjnych.

DR N. MED. MARIA KUSZ - ENDOKRYNOLOG

LEK. DENT. MONIKA GOŁĘBIOWSKA - PROTETYKA, STOMATOLOGIA ESTETYCZNA, STOMATOLOGIA ZACHOWAWCZA

Absolwentka Wydziału Lekarsko-dentystycznego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

W codziennej pracy zajmuje się leczeniem zachowawczym, stomatologią estetyczną, leczeniem najmłodszych pacjentów i protetyką.

Interesuje się zagadnieniami związanymi ze stomatologią odtwórczą, diagnostyką zaburzeń w obrębie stawu skroniowo-żuchwowego i nadmiernego napięcia mięśniowego. Regularnie uczestniczy w kursach i warsztatach, które pozwalają doskonalić posiadane umiejętności i poszerzać wiedzę. Podczas wizyty niezwykle istotne dla niej jest stworzenie przyjaznej i bezstresowej atmosfery, aby każdy pacjent mógł się poczuć swobodnie.

DR N. MED. MARIA KUSZ - ENDOKRYNOLOG

LEK. DENT. MAGDALENA MĘCIK - STOMATOLOGIA ESTETYCZNA, ZACHOWAWCZA I ENDODONCJA

 
Specjalistka stomatologii zachowawczej i endodoncji. Aktualnie zajmuje się stomatologią zachowawczą, estetyczną, endodoncją oraz leczeniem zaburzeń czynnościowych w układzie ruchowym narządu żucia. W leczeniu wykorzystuje mikroskop oraz stosuje uznane na świecie najnowsze technologie. 
Systematycznie uczestniczy w szkoleniach krajowych i zagranicznych. Bardzo ważne jest dla niej podejście holistyczne do każdego pacjenta. Kursy praktyczne dały jej możliwość zdobycia wiedzy i umiejętności, aby zapewnić swoim pacjentom najwyższy poziom leczenia.
Przy leczeniu dysfunkcji URNŻ współpracuje z fizjoterapeutą i ortodontą, aby zadbać o kompleksowe leczenie każdego pacjenta. 

 

 

DR EMILIA MAJEWSKA - STOMATOLOGIA ZACHOWAWCZA, LECZENIE POD MIKROSKOPEM

LEK. DENT. EMILIA MAJEWSKA - STOMATOLOGIA ZACHOWAWCZA, ENDODONCJA

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Stale podnosi swoje kwalifikacje poprzez udział w licznych konferencjach i szkoleniach. Pracuje w powiększeniu co pozwala osiągnąć najwyższą precyzję i jakość leczenia. Kieruje się zasadą, że każda wizyta może przebiegać bezboleśnie. Największą satysfakcję czerpie z zadowolenia i uśmiechu pacjenta po zakończonym zabiegu. Specjalizuje się w stomatologii zachowawczej i endodoncji pod mikroskopem.

DR WITOLD SZINDLER - CHIRURGIA I IMPLANTOLOGIA

LEK. DENT. WITOLD SZINDLER - CHIRURGIA I IMPLANTOLOGIA

Absolwent Oddziału Stomatologii I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Od 2008 do 2016 roku asystent i lekarz rezydent w Klinice Chirurgii Czaszkowo-Szczękowo-Twarzowej, Chirurgii Jamy Ustnej i Implantologii. Posiada otwartą specjalizację z chirurgii stomatologicznej. Uczestnik licznych szkoleń i sympozjów z dziedziny chirurgii stomatologicznej i szczękowo-twarzowej. Doświadczenie i umiejętności poświadczone uśmiechem na twarzy pacjenta po sprawnie przeprowadzonym zabiegu.

 • implantologia,
 • sterowana regeneracja kości, augmentacja zatok szczękowych,
 • konsultacje chirurgiczne,
 • analiza diagnostyki RTG,
 • pobieranie materiału do badania histopatologicznego,
 • pełen zakres ekstrakcji: zęby mleczne, zęby stałe,
 • chirurgiczne usuwanie zębów zatrzymanych,
 • odsłanianie zębów do celów ortodontycznych,
 • leczenie stanów zapalnych i ropni,
 • plastyka połączeń ustno-zatokowych,
 • resekcje wierzchołków korzeni, hemisekcje.
DR N. MED. MARIA KUSZ - ENDOKRYNOLOG

LEK. DENT. GABRIELA GROCHOWSKA - STOMATOLOGIA ZACHOWAWCZA DZIECI I DOROSŁYCH, PERIODONTOLOGIA, LECZENIE W ZNIECZULENIU OGÓLNYM I SADACJI

Przyjmuje pacjentów w każdym wieku, niesie również pomoc osobom niepełnosprawnym. Duży nacisk stawia na relację z pacjentami, aby mogli czuć się komfortowo podczas wizyty.

Interesuje się stomatologią dziecięcą, chirurgią, periodontologią. Podczas leczenia zachowawczego, jak i kanałowego dba o odpowiednią izolację pola zabiegowego za pomocą koferdamu oraz mikroskopu.
Stale poszerza swoją wiedzę.

 
DR N. MED. MARIA KUSZ - ENDOKRYNOLOG

LEK. DENT. KATARZYNA KORNATOWSKA

Jest absolwentką Łódzkiego Uniwersytetu Medycznego. Tytuł lekarza stomatologa uzyskała w 2001 roku.
Od wielu lat specjalizuje się w leczeniu ortodontycznym dzieci i osób dorosłych.
Jest członkiem Europejskiego Towarzystwa Ortodontycznego (EOS).
Swoją wiedzę stale pogłębia uczestnicząc w licznych szkoleniach, sympozjach i konferencjach naukowych w Polsce i za granicą. Znajomość języków: polski, angielski, niemiecki.

DR N. MED. MARIA KUSZ - ENDOKRYNOLOG

mgr Anna Wydra

Absolwentka Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, mgr fizjoterapii, specjalizuje się w rehabilitacji dysfunkcji czaszkowo-twarzowo-szczękowych, zaburzeniach stawów skroniowo-żuchwowych.

Przyjmuje pacjentów z problemem:

 • BRUKSIZMU [zgrzytanie zębami, wzmożone napięcie mięśniowe] i innych parafunkcji,
 • BÓLU w okolicy stawów skroniowo-żuchwowych,
 • BÓLÓW, zawrotów głowy oraz bólu szyjnego odcinka kręgosłupa,
 • TRZASKÓW i PRZESKAKIWANIA w stawach skroniowo-żuchwowych,
 • NIEPRAWIDŁOWEJ RUCHOMOŚCI ŻUCHWY [zbaczanie, ograniczone otwieranie ust, hipermobilność],
 • NAPIĘCIOWEGO BÓLU GŁOWY,
 • STANÓW PO ZABIEGACH CHIRURGICZNYCH w obrębie narządu żucia, głowy, szyi, klatki piersiowej,
 • STANÓW PO URAZACH – uderzenia boczne, kompresyjne w żuchwę [szczególnie w sportach kontaktowych],
 • PRZYGOTOWANIEM do założenia aparatu ortodontycznego,
 • WYRÓWNANIEM NAPIĘCIA MIĘŚNIOWEGO po zakończonym leczeniu ortodontycznym.
DR WITOLD SZINDLER - CHIRURGIA I IMPLANTOLOGIA

MAGDALENA CHOJECKA-KOPER - DYPLOMOWANA ASYSTENTKA I HIGIENISTKA STOMATOLOGICZNA

W naszej klinice zajmuje się profesjonalnymi higienami jamy ustnej oraz wybielaniem zębów. Wspomaga pracę lekarzy, poprzez czynne asystowanie przy różnego rodzaju zabiegach. Stale poszerza swoją wiedzę i umiejętności uczestnicząc w różnego rodzaju kursach  i szkoleniach  z zakresu profilaktyki stomatologicznej i zasad prawidłowej higieny jamy ustnej.  Jest zdania, że zdrowe i piękne zęby to wizytówka każdego człowieka.

W pracy jest osobą ciepłą, życzliwą, z dużymi pokładami empatii i zrozumienia dla Pacjenta.

 

DR ELŻBIETA ZYGAŃSKA - NEUROCHIRURG DZIECIĘCY

Lek. ELŻBIETA ZYGAŃSKA - SPECJALISTA NEUROCHIRURG

Lekarz z 35-letnim doświadczeniem.
Wieloletni pracownik Oddziału Neurochirurgicznego Szpitala Dziecięcego w Warszawie przy ul.Niekłańskiej. Swoją wiedzę teoretyczną i praktyczną rozwija poprzez udział w kursach i konferencjach naukowych, oraz codzienną pracą na oddziale i bloku operacyjnym.
Ocena przypadków i badań obrazowych: USG, TK, MR

DR N. MED. MARIA KUSZ - ENDOKRYNOLOG

DR N. O ZDR. WANDA BALTAZA - DIETETYK

Dietetyk kliniczny, wykładowca na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym i Wyższej Szkole Inżynierii i Zdrowia, prowadząca programu “Dieta Czy Cud” na TVN Style. Autorka licznych publikacji naukowych, doniesień konferencyjnych, kursów, a także artykułów i wystąpień dla mediów, m.in. dla gazety Moda Na Zdrowie, Fakt i programu Onet Rano #Wiem. Zawodowo pracuje z osobami chorymi, otyłymi oraz sportowcami i dziećmi. Uwielbia podróże, sport i jedzenie!

DR N. MED. MARIA KUSZ - ENDOKRYNOLOG

LEK. MED. PAWEŁ STELMASZEK - INTERNISTA

Paweł Stelmaszek jest absolwentem Wydziału Wojskowo-Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. W trakcie specjalizacji z medycyny rodzinnej.
Pasjonat chorób wewnętrznych oraz medycyny ratunkowej, posiada duże doświadczenie kliniczne. Lekarz dyżurny wielu mazowieckich i łódzkich Szpitalnych Oddziałów Ratunkowych oraz Oddziałów Chorób Wewnętrznych.

DR N. MED. TOMASZ FLORIAŃCZYK – KARDIOLOG DZIECIĘCY

DR N. MED. TOMASZ FLORIAŃCZYK – KARDIOLOG DZIECIĘCY

Lekarz z 20-letnim doświadczeniem klinicznym, specjalista w zakresie kardiologii dziecięcej i pediatrii.

Wieloletni pracownik Kliniki Kardiologii Wieku Dziecięcego i Pediatrii Ogólnej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

W pracy zawodowej zajmuje się diagnostyką i leczeniem dzieci i młodzieży z wrodzonymi wadami serca, zaburzeniami rytmu serca, chorobami zapalnymi układu krążenia oraz nadciśnieniem tętniczym. Wykonuje i interpretuje badania echokardiograficzne (USG serca), badania EKG, badania holterowskie, badania ABPM oraz testy wysiłkowe.

Autor i współautor kilkudziesięciu publikacji naukowych w czasopismach krajowych i zagranicznych.

W 2006 roku uzyskał stopień naukowy doktora nauk medycznych za rozprawę pt: Ocena ciśnienia tętniczego i czynności lewej komory serca u dzieci po operacyjnej korekcji zwężenia cieśni aorty”

W roku 2017 wybrany do zarządu Sekcji Kardiologii Dziecięcej Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego na lata 2017-2019.

Członek Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego, Polskiego Towarzystwa Pediatrycznego, Stowarzyszenia Europejskich Kardiologów Dziecięcych oraz Europejskiego Towarzystwa Kardiologicznego.

DR N. MED. MARIA KUSZ - ENDOKRYNOLOG

Lek. GRZEGORZ SAWICKI - SPECJALISTA ORTOPEDII I TRAUMATOLOGII NARZĄDU RUCHU

Absolwent Akademii Medycznej w Warszawie.
Wieloletnie doświadczenie zdobywał m.in. w Klinice Traumatologii CMKP w Otwocku, SPSK im. A. Grucy, Klinika Traumatologii CMKP w Otwocku. Obecnie pełni stanowisko zastępcy ordynatora w Szpitalu Czerniakowskim w Warszawie na oddziale Chirurgii Urazowo – Ortopedycznej.
Specjalizuje się w diagnozowaniu, leczeniu zachowawczym i operacyjnym wszystkich schorzeń układu ruchu.

DR N. MED. MARIA KUSZ - ENDOKRYNOLOG

LEK. MARCIN TOMASZEWSKI - Specjalista Ortopedii i Traumatologii

Specjalista Ortopedii i Traumatologii

Ukończył studia na Wydziale Lekarskim Akademii Medycznej w Warszawie i uzyskał stopień specjalisty z ortopedii i traumatologii narządu ruchu. W latach  2002- 2009 założyciel i członek Koła Naukowego przy Klinice Chirurgii Ogólnej, Onkologicznej i Klatki piersiowej oraz Koła Naukowego przy Zakładzie Anatomii Patologicznej Akademii Medycznej w Warszawie.

Uczestnik praktyk medycznych w Klinice Chirurgii Ogólnej w Bośni i Hercegowinie (Banja Luka).

Rezydentura ukończona na Oddziale Traumatologii i Ortopedii WSCU Św. Anny w Warszawie.
Obecnie asystent na Oddziale Ortopedii w Sochaczewie.

Uczestnik licznych szkoleń naukowych w Polsce i za granicą z zakresu chirurgii artroskopowej stawów oraz chirurgii ręki i kolana. Ukończył kurs artroskopowy w  Andover (USA).

Główny badacz kliniczny w badaniu III fazy nad reumatoidalnym zapaleniem stawów dla projektu firmy Mabion.

Leczone choroby:

 • zespoły uciskowe kończyn górnych i dolnych
 • zwyrodnienia stawów
 • przykurcz Dupuytrena
 • palce „zatrzaskujące”
 • choroba de Quervaina
 • haluksy
 • urazy
 • gangliony

Zabiegi:

 • zabiegowe leczenie haluksów i palców młotkowatych
 • zabiegowe leczenie przykurczu Dupuytrena oraz zawężającego zapalenia pochewek ścięgnistych (palce „zatrzaskujące”, choroba de Quervaina, ganglion itp.)
 • zabiegowe leczenie cieśni nadgarstka i kanału Guyona
 • artroskopie stawów kolanowych z rekonstrukcją
 • usuwanie guzów tkanek miękkich i kości
 • leczenie osoczem bogatopłytkowym
 • leczenie stawów z wykorzystaniem komórek macierzystych
DR N. MED. MARIA KUSZ - ENDOKRYNOLOG

Lek. Med. Jan Karol Wolski - specjalista androlog, specjalista urolog, specjalista chirurg dziecięcy, specjalista urolog

Absolwent Akademii Medycznej w Warszawie. W 1981 ukończył studia na II wydziale lekarskim.

Posiada specjalizacje z zakresu chirurgii dziecięcej II stopnia, z urologii dziecięcej i urologii II stopnia.

W zakresie jego działalności znajduje się, urologia dziecięca i dorosłych, schorzenia nowotworowe układu moczowo płciowego a także wady wrodzone i zaburzenia funkcjonowania narządów męskich. Wykonuje USG układu moczowo-płciowego.

Prowadzi leczenie w zakresie niepłodności i zaburzeń hormonalnych u mężczyzn a także zaburzeń erekcji i wytrysku.

Doświadczenie zdobywał w takich miejscach jak:

 • Instytut „Pomnik-Szpital Centrum Zdrowia Dziecka”, Warszawa
 • Oddział Urologii, Międzyleski Szpital Specjalistyczny, Warszawa
 • Szpital im. Dzieci Warszawy, Warszawa
 • Wciąż obecny także w Klinice Nowotworów Układu Moczowego, Centrum Onkologii-Instytut, Warszawa
DR N. MED. MARIA KUSZ - ENDOKRYNOLOG

LEK. MED. MICHAŁ SULEWSKI - UROLOG

Absolwent Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. W czasie studiów członek koła naukowego w Klinice Urologii i Onkologii Urologicznej USK we Wrocławiu oraz w Klinicznym Oddziale Urologii 4 Wojskowego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu.

Wykonuje wiele specjalistycznych zabiegów z zakresu urologii w tym endoskopowe operacje minimalnie inwazyjne, a także operacje laparoskopowe. W trybie ambulatoryjnym wykonuje operacje plastyki stulejki oraz krótkiego wędzidełka.

Obecny także w Klinice Urologii i Urologii Onkologicznej Centralnego Szpitala Klinicznego MSWiA w Warszawie.

 • Odbył kurs asystenta robota da Vinci w ORSI Academy w Melle, Belgia.
 • Członek Polskiego Towarzystwa Urologicznego – PTU (Sekcja Adeptów Urologii – SAU) oraz Europejskiego Towarzystwa Urologicznego – EAU,

LEK. MED. JACEK NAUMIUK - RADIOLOG

LEK. MED. JACEK NAUMIUK - RADIOLOG

Absolwent Akademii Medycznej w Lublinie. Posiada wieloletnie doświadczenie, uczestnik wielu kursów specjalistycznych. 

Wykonuje badania USG tkanek miękkich:  ślinianki, tarczyca, węzły chłonne, tkanki podskórne, piersi i sutki, jama brzuszna -całość, opłucna, otrzewna, układ moczowo-płciowy – nerki, pęcherz moczowy, gruczoł krokowy, jądra, najądrza, biopsje cienkoigłowe oraz USG narządu ruchu: staw kolanowy, łokciowy, biodrowy, barkowy, nadgarstek, staw skokowy.

 

LEK. MED. ALEKSANDRA SZUBERT

LEK. MED. ALEKSANDRA SZUBERT

Lekarz medycyny, absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Obecnie w trakcie specjalizacji z Radiologii i Diagnostyki Obrazowej w Zakładzie Radiologii I w Narodowym Instytucie Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie Państwowego Instytutu Badawczego w Warszawie.

Certyfikat umiejętności w zakresie diagnostyki ogólnej USG Polskiego Lekarskiego Towarzystwa Radiologicznego. Członek Polskiego Lekarskiego Towarzystwa Radiologicznego, European Society of Radiology i Radiological Society of North America. Odbywała praktyki zagraniczne w Szpitalu Klinicznym w Saragossie, w Hiszpanii.  Wykonuje USG piersi, USG jamy brzusznej, USG układu moczowego, USG przezbrzuszne gruczołu krokowego, USG tarczycy oraz USG węzłów chłonnych.

 

DR N. MED. MARIA KUSZ - ENDOKRYNOLOG

Lek. MARZENA KULIG - LEKARZ MEDYCYNY ESTETYCZNEJ

Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego, Wydziału Lekarskiego.

Po studiach związana ze Śląskim Centrum chorób Serca w Zabrzu, gdzie pracowała w Klinice Kardiologii prowadzonej przez prof. Stanisława Pasyka. Jej pasją wówczas były badania obrazowe – szczególnie echo serca. W międzyczasie uzupełniła swoje wykształcenie o studia MBA, Public Relations oraz Coaching Profesjonalny – wszystko po to, by lepiej rozumieć pacjenta, jego oczekiwania a także funkcjonowanie biznesu beauty.

Od ponad 10 lat związana z medycyna estetyczną – po ukończeniu kursów doskonalących, warsztatów, szeregu szkoleń dotyczących poznawania i zastosowania różnorodnych technik stosowanych w medycynie przeciwstarzeniowej, postanowiła rozpocząć swoją działalność medyczną.

Dzisiaj, po wielu latach, dysponuje szeroką wiedzą nie tylko na temat technik podawania poszczególnych preparatów, ale także potrafi dobrać najlepszy preparat i zabieg, do potrzeb pacjenta.

DR N. MED. MARIA KUSZ - ENDOKRYNOLOG

Lek. MARIUSZ BORKOWSKI - LEKARZ MEDYCYNY ESTETYCZNEJ

Lek. Mariusz Borkowski jest lekarzem z wieloletnim doświadczeniem. W 1997 roku ukończył II Wydział Lekarski Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, od tego czasu sukcesywnie podnosi kwalifikacje zawodowe. Jest certyfikowanym lekarzem medycyny estetycznej oraz ekspertem ds. zdrowia w Parlamencie Europejskim.

Pragnie nieustannie pogłębiać wiedzę, poszukując nowych rozwiązań problemów zdrowotnych swoich pacjentów. Regularnie uczestniczy w krajowych i zagranicznych kursach doskonalących oraz kongresach naukowych. Aż trzykrotnie został wyróżniony przez Prezydentów Rzeczypospolitej Polskiej Krzyżami Zasług: brązowym, srebrnym i złotym.

Lek. Mariusz Borkowski specjalizuje się w medycynie estetycznej. W swojej pracy korzysta z nowoczesnych technologii, które pozwalają nie tylko na osiągnięcie satysfakcjonujących pacjenta efektów, ale także na zaplanowanie prewencji antystarzeniowej. Wykonuje zabiegi liftingujące systemem HIFU, modelując twarz, podbródek, dekolt, brzuch, pośladki i inne partie ciała. Przeprowadza zabiegi mezoterapii, a także interesuje się leczeniem schorzeń wynikających z otyłości. W codziennej pracy wykorzystuje możliwości, jakie współcześnie stwarza telemedycyna. 

DR N. MED. MARIA KUSZ - ENDOKRYNOLOG

Agnieszka Ciołkowska-Paliwoda- psychiatra, internista, wizyty stacjonarne oraz telekonsultacje

Lekarz ponad 25-letnim stażem pracy.

Studia medyczne ukończyła w Sankt Petersburgu.

Zdobyte doświadczenie w leczeniu chorób internistycznych, psychicznych oraz uzależnienia alkoholowego, umożliwia jej wnikliwie diagnozować i leczyć pacjentów.

Ze względu na  ogromne zainteresowanie medycyną naturalną od wielu lat łączy całą swoją wiedzę i do każdego pacjenta podchodzi holistycznie i bardzo indywidualnie.

Leczy przyczyny powstania dolegliwości, a nie objawy. Stosuje terapie o wysokiej skuteczności.

Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje, aktualizuje  wiedzę i pomaga odzyskać zdrowie.

Szczególne zainteresowania:

 • Uzależnienia
 • stres przewlekły vs równowaga neurohormonalna
 • zaburzenia psychosomatyczne
 • autyzm
 • choroby autoimmunologiczne
 • borelioza i koinfekcje
 • diagnostyka funkcjonalności przewodu pokarmowego
DR N. MED. MARIA KUSZ - ENDOKRYNOLOG

Anna Kopyść – psycholog, wizyty stacjonarne oraz telekonsultacje

Absolwentka Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego. Swoją wiedzą i doświadczeniem pomaga dzieciom i młodzieży w wieku powyżej 10 lat oraz dorosłym. Prowadzi grupy wsparcia dla młodzieży w wieku 13-18 lat oraz grupowe szkolenia z umiejętności miękkich i kompetencji kluczowych dla firm lub innych instytucji. W  pracy korzysta z nurtu terapii schematu i technik behawioralno-poznawczych.

Specjalizuje się w:

 • Budowanie zdrowych relacji interpersonalnych
 • Trudności w identyfikowaniu i wyrażaniu emocji
 • Wyrażanie i odkrywanie swoich potrzeb psychologicznych
 • Rozpoznawanie własnych granic
 • Sytuacje kryzysowe u nastolatków i wspieranie młodzieży
 • Praca z samooceną i poczuciem własnej wartości
 • Pomoc osobom uwikłanym w toksyczne związki
 • Konsultacje wychowawcze  
DR N. MED. MARIA KUSZ - ENDOKRYNOLOG

Sebastian Popiel – psycholog, wizyty stacjonarne

Absolwent Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego.

Specjalizuje się w:

 • terapii osób dorosłych w sytuacji kryzysu
 • problemach związanych z relacjami
 • problemach związanych z łączeniem życia osobistego z zawodowym

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej.

DR N. MED. MARIA KUSZ - ENDOKRYNOLOG

Sonia Sherzai – psycholog, wizyty stacjonarne

Jest absolwentką psychologii na USWPS w Warszawie. Już w trakcie studiów
odbywała różne praktyki i warsztaty, które wzbogacały jej doświadczenia w pracy
psychologa m.in praktyki na Oddziale Klinicznym Psychiatrii w SPDSK Warszawa, podczas których odbyła szkolenia z psychoterapii poznawczo–behawioralnej
(CBT) i interwencji kryzysowej.
Pracę opiera na stworzeniu relacji opartej na fundamencie zaufania, w której druga osoba zyskuję poczucie bycia wysłuchaną i rozumianą. Ma doświadczenie w pracy z osobami doświadczającymi różnego rodzaju kryzysów życiowych, zmagającymi się z obniżonym nastrojem, problemami w relacjach, samotnością, depresją, OCD, nerwicą, PTSD, zaburzeniami lękowymi, zaburzeniami odżywiania, traumą, problemami osobowości. Pracuje również z dziećmi z autyzmem,
Ponadto dysponuję doświadczeniem w obszarach motywacji (osobistej i tego jak motywować innych), skutecznej komunikacji (z partnerem, rodziną i współpracownikami), radzenia sobie ze stresem, wyznaczania i realizacji celów. Jest ambitną, wysoko zmotywowaną osobą, znającą
niestandardowe języki. Pracuje w języku polskim, perskim i angielskim.
Jej głównym obszarem zainteresowań jest aplikacja wiedzy psychologicznej w indywidualnej pracy z ludźmi oraz rozwój osobisty.

DR N. MED. MARIA KUSZ - ENDOKRYNOLOG

dr n.med. Justyna Pedowska-Włoszek, kardiolog

Ukończyła Akademię Medyczną w Lublinie oraz Warszawski Uniwersytet Medyczny

Zainteresowania zawodowe:
– nieinwazyjna diagnostyka układu sercowo – naczyniowego
– echokardiografia (certyfikaty potwierdzające ukończenie kursów doskonalących w zakresie echo kardiografii)
– żylna choroba zatorowo – zakrzepowa ( zatorowość płucna, zakrzepica żylna)
– niewydolność serca
– nadciśnienie tętnicze
– zaburzenia rytmu serca
– choroba niedokrwienna serca
– medycyna sportowa

DR N. MED. MARIA KUSZ - ENDOKRYNOLOG

dr n.med. Michał Chudzik, specjalista chorób wewnętrznych, kardiolog, w trakcie specjalizacji z geriatrii

Długoletni członek Polskiego i Europejskiego Towarzystwa Kardiologicznego. W latach 2007-2013 pełnił funkcję Wiceprezesa Sekcji Rytmu Serca Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego. Jako jeden z nielicznych kardiologów w Polsce zaproszony do pracy w strukturach europejskich – Asocjacji Zaburzeń Rytmu Europejskiego Towarzystwa Kardiologicznego (EHRA ESC). Uczestnik wielu kursów i szkoleń w ośrodkach zagranicznych – w Europie i Stanach Zjednoczonych.

Od ponad 20-tu lat zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób serca – szczególnie zaburzeń rytmu i niewydolnością serca. Wyznaje zasadę, iż leczenie chorób serca to całościowe spojrzenie na pacjenta, profilaktyka oraz stosowanie odpowiednich suplementów i leków. W czasie konsultacji kardiologicznej przeprowadza bardzo szczegółowy wywiad z pacjentem, badanie pacjenta oraz analizę dotychczasowych badań i hospitalizacji.

Szczególnie zainteresowany medycyną stylu życia i medycyną zdrowia. To nowe kierunki, które łączą wiedzę akademicką z maksymalnym dążeniem do zapobiegania chorobom i promowania  zdrowej długowieczności. Tę zasadę realizuje poprzez indywidualny dobór najlepszej dla danej osoby metody zapobiegania i leczenia. Dąży do zapewnienia swoim pacjentom maksymalnej sprawności fizycznej i umysłowej.

W razie potrzeby chętnie realizuje wizyty domowe u swoich pacjentów.

DR N. MED. MARIA KUSZ - ENDOKRYNOLOG

dr n.med. Ewa Żylińska, specjalista chorób wewnętrznych, kardiologii i hipertensjologii

Doświadczenie zawodowe zdobyła pracując na oddziałach chorób wewnętrznych, nefrologii, stacji dializ oraz kardiologii. Od roku 2007 pracuje w Klinice Kardiologii i Nadciśnienia Tętniczego CSK MSWiA. Szczególnie interesuje się promocją zdrowego stylu życia oraz diagnostyką i leczeniem chorych z nadciśnieniem tętniczym, co realizuje w Poradni Nadciśnienia Tętniczego. Przeprowadziła około 50 tysięcy konsultacji hipertensjologicznych i kardiologicznych. Troska o poprawę skuteczności leczenia zaowocowała między innymi stworzeniem autorskiego programu szkoleniowego dla pacjentów.

Katarzyna Misiewicz

Katarzyna Misiewicz

Dyplomowana Higienistka

Koordynator stomatologii poradni osób niepełnosprawnych i trudnych. Wykonuje profesjonalne zabiegi higienizacji, asystuje przy zabiegach stomatologicznych. Kocha pracę z dziećmi i osobami z objawami dentofobii. Uczy małych i dużych pacjentów jak prawidłowo dbać o zęby.

 

ZADAJ PYTANIE

close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie


OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Cinis Med, ul. Branickiego 15, Warszawa - Wilanów
2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.
3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.
4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.
5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.
7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.
8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

*Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Zostaw numer
oddzwonimy!
Rejestracja
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora (Cinis Med) jedynie do kontaktu ze mną.
OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Cinis Med, ul. Branickiego 15, Warszawa - Wilanów
2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.
3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.
4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.
5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.
7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.
8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

*Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Umów wizytę